Izžrebane številke kandidatov za volitve

sreda, 17. september 2014, avtor uredništvo

Občinska volilna komisija je izžrebala naslednje številke za redne lokalne volitve 5. oktobra 2014 v Občini Lovrenc na Pohorju.

 Volitve župana:

  1. Joško Manfreda
  2. Vanja Osovnikar
  3. Marko Rakovnik
  4. Leo Čelofiga

 

Volitve članov občinskega sveta:

  1. Lista za kulturo in prosti čas
    Ana Pernat, Boris Kraner, Helena Petrič, Emil Vezjak, Barbara Ahej, Bogdan Španbauer, Andreja Šlag, Oskar Kranjc, Sabina Pušnik, Gregor Rakovnik, Petra Zorec
     
  2. TRS - STRANKA ZA EKOSOCIALIZEM IN TRAJNOSTNI RAZVOJ SLOVENIJE – TRS
    Olga Magdič Pavlič, Dani Petek, Marija Vidmar, Branko Hekič, Albina Jodl, Ivan Prednik, Marija Švajger, Žarko Dolinšek, Štefan Hren, Štefan Tepej
     
  3. Lista za gospodarstvo in razvoj
    Branko Lešnik, Savinka Geratič, Aleš Ribič, Darja Kranjc, Miloš Strdin, Olga Hartman, Alojz Kosjek, Rok Sojč, Rada Ladinek, Marjan Skuhala
     
  4. Jezernikova lista
    Lovrenc Paradiž
     
  5. SD - SOCIALNI DEMOKRATI
    Joško Manfreda, Marjana Kralj, Matjaž Manfreda, Maksimiljana Obrulj, Tomaž Sušec, Bojana Weiss Hatić, Simon Kotnik, Andreja Žel, Natalija Grilč, Renata Jelenko, Danica Bedenik, Peter Šmid
     
  6. Lista Leo Čelofiga
    Leo Čelofiga, Barbara Obrulj Jeseničnik, Primož Kranjc, Simona Brezočnik, Špela Petrič, Metka Slatinek, Marko Rauh, Janko Mert
     
  7. Neodvisna lista za varnost in pomoč
    Boštjan Petelin, Uršula Haznadar, Boštjan Kačič, Terezija Omerzu, Miha Šlaus, Monika Zalar, Marjan Kovačec, Karolina Kačič, Marko Trstenjak, Sašo Omerzu
     
  8. DESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
    Marija Perklič, Branko Hojnik, Irena Adam, Otmar Tomažič, Milena Robnik, Franc Pokorny, Peter Lorenc, Jože Brezočnik, Danilo Rožanc, Frančiška Lesjak, Franc Kurnik, Roza Hodnik
     
  9. SDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
    Lilijana Šurlan, Andrej Prapertnik, Alenka Deutsch, Danilo Pačnik, Vanda Forstner, Aljoša Vivat, Polonca Planinšič, Štefan Šiker, Peter Malajner, Srečko Sušec
     
  10. NSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
    Monika Sojč
     
  11. Marko Rakovnik za župana
    Edvard Goričan, Simona Grobelnik, Anžej Bečan, Špela Španbauer, Blaž Kraner, Vera Goričan, Bojan Kurnik, Helena Jeger, Darko Tinče, Miša Kasjak, Blaž Pušnik, Vera Kosjek
     
  12. Lista Davida Kranjca
    David Kranjc, Štefka Kop, Alojz Kosjek, Kaja Kajzer, Tomaž Potočan, Klavdija Meglič, Rok Urnaut, Marija Planinšič, Niko Slatinek, Urška Žvikart, Alojz Grobelnik, Boštjan Kop
     
  13. Neodvisna lista Vanje Osovnikar
    Vanja Osovnikar, Boštjan Strelec, Karmen Žvikart, Davorin Vodušek
     
  14. Tomaž Golob - neodvisen kandidat
    Tomaž Golob
     
  15. SLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
    Dr. Zoran Novak, Tatjana Aberšek, Jožko Polajner, Marija Fabrici Zafošnik, Anton Jodl, Danica Sojč, Jernej Petelin, Zlatka Gričnik, Franc Ladinek
     
  16. Polič Stanislav
    Stanislav Polič

 Podrobnosti o sestavi list (zap. št. kandidatov znotraj liste, njihovi naslovi, izobrazba in poklic) najdete v uradnem razglasu v volilne komisije v prilogi.

Priloge:

comments powered by Disqus